На русском
Главная » Головна » Портфоліо
(093) 723 90 79

Портфоліо

Свадебные

Весільна фотозйомка

Ждем малыша

Чекаємо дитину

Фотосъемка под открытым небом

Фотозйомка під відкритим небом

Фотосессия лав стори

Фотосесія love story

Детские фотографии

Дитяча фотозйомка

 

Фотограф на весілля - бути чи ні

  Весілля - саме така подія, яку хочеться зберегти у пам'яті.  Проте пройде трохи часу, і поступово буденні дні відсунуть на задній план ці приємні спогади. Щоб цього не сталося, неодмінно потурбуйтеся про запрошення на весілля фотографа.

  Знімки, зроблені професіоналом у ході урочистої церемонії у Загсі, прогулянки по пам'ятних місцях, банкету на честь молодих, дадуть можливість упродовж довгих років милуватися цими чудовими моментами у житті, завжди повертаючись до атмосфери свята.

 Щоб зробити весілля незабутнім, потрібно завчасно вирішувити багато організаційних питань, починаючи від дати реєстрації і закінчуючи банкетом. Потрібно подумати і про весільний кортеж, адже жодне весілля не обходиться без поїздки на автомобілях. Фотографії, зняті у ході прогулянки на автомобілях, допоможе передати настрій цього дня.

  Весільний фотограф – професіонал і тому вже має напрацьовані прийоми, що дозволяють отримати якісні та оригінальні знімки.


Всі новини та статті >>
Поради щодо підбору весільного плаття. Частина 1. Поради щодо підбору весільного плаття. Частина 1.

Дорогі наші наречені дуже б хотілося , щоб у ваш святковий день ви виглядали запаморочливо! Для цього не полінуйтеся і прочитайте кілька порад нашого фотографа , які сподіваємося вам знадобляться при виборі весільного плаття)

Весільна фотосесія у холодну пору року (взимку, пізно восени або ранньою весною) Весільна фотосесія у холодну пору року (взимку, пізно восени або ранньою весною)

Багато хто з поетів порівнювали зиму з її засніженими полями і будинками з білосніжною нареченою у фаті. Весільні фотографії на лоні зими можуть бути особливо романтичними та ніжними. Про те де і як провести весільну фотосесію взимку читайте далі ...