На русском
Главная » Головна
(093) 723 90 79

Весільний фотограф Київ

Фотостудія "PHOTOWIZARD": всі види фотосесій в Києві.

Пропонуємо Вашій увазі наше портфоліо робіт та ціни.

На нашому сайті Ви зможете вибрати фотороботи за напрямками, які вас цікавлять.

Будемо раді співпраці! тел. (093) 723 90 79


 

Весільні фотографії ИСТОРИИ О ЛЮБВИ ЖДЕМ МАЛЫША ФОТОСЕССИИ

Весільна фотозйомка

Романтична фотосесія

Фотосесія вагітних

Фотосесії

 


Ми, фахівці студії "Фотовізард", займаємося виготовленням фотопродукції не один рік. Ми знаємо про фотографію якщо не все, то МАЙЖЕ ВСЕ! Тому ми, із задоволенням, покажемо інструменти та результати нашої роботи.

Ми, на відміну від більшості фотографів у Києві, зробимо все, щоб Ваші весільні фотографії відрізнялися від тих 90% однотипних весільних альбомів, які Ви бачили у ваших знайомих та друзів. Якість фоторобіт - один із наших пріоритетів.

Ви можете вибрати певний стиль майбутніх фотографій або змішати всі, які тільки існують. А ми підберемо правильний ракурс, освітлення та  аксесуари, тим самим, підкреслимо достоїнства Вашої зовнішності та вибраного образу.

Ви будете задоволені якістю нашої роботи на всі 100%!

Навіщо потрібен професійний весільний фотограф на весіллі?

Тут ми просто перелічимо, чим фото, зроблені професійним фотографом, відрізняються від аматорських:

  • Якістю зображення - прекрасна різкість і чіткість зображення;
  • Правильним освітленням - ніяких засвічених або надто темних кадрів;
  • Продуманістю композиції - на знімку, лише те, що ідейно задумав весільний фотограф без зайвих стін, обрізаних ніг і т.д.
  • Природністю і динамічністю фотографій - на них зображені "живі" люди без скованих поз та награних посмішок
  • Передачею настрою даної урочистої події, з усіма емоціями!

Весільний фотограф, який надає послуги весільної фотозйомки  - відповідальна і важлива справа, яка потребує багато зусиль.

Фотограф на весілля, що забезпечує весільну фотозйомку  - це результат спільної творчої роботи фотографа і молодят. Навіть найбільш досвідчений і талановитий спеціаліст нездатний самостійно вдихнути життя у весільні кадри.   Лише працюючи у злагодженій команді, Ви зможете отримати чудові фото, які будуть радувати Вас усе життя.  Наш фотограф покладається на Вашу допомогу. Підготовка до майбутньої весільної зйомки починається задовго до самого свята. Разом із нашим фотографом Ви можете вирішити, які кадри Ви хочете отримати - постановочні чи репортажні. Одні покликані передати живі емоції, другі - продемонструвати, наскільки Ви гарні.

До того ж потрібно чітко визначите час, який ви хочете витратити на весільну прогулянку. Для повноцінної весільної фотозйомки потрібно не менше ніж 2-3 години. Важливо, щоб Ви вибрали світлий час дня. Навіть легкі сутінки згубно позначаться на якості знімків. Якщо у Вас всього кілька годин на прогулянку, не витрачайте їх на переїзди. Добре вибрати один прекрасний парк або старовинну вуличку, на якій можна влаштувати прекрасну весільну фотозйомку. Ви також можете взяти із собою мильні кульки або бенгальські вогні, які прикрасять фото і зроблять їх ще більш оригінальними.

Весільна фотозйомка є досить складною справою. Її успішність залежитьвід безлічі чинників і вимагає дотримання низки нюансів. У першу чергу, наречені зобов'язані підготуватися до того, що у ході весільної фотосесії їм буде потрібно багато прицювати. Фантазуйте, робіть свої пропозиції, самовиражайтеся. Все це зробить Ваші весільні кадри яскравими та живими. А наш фотограф зробить усе, щоб Ви багато років із посмішкою згадували цей щасливий день Вашого життя.


Всі новини та статті >>
Весільна фотосесія у холодну пору року (взимку, пізно восени або ранньою весною) Весільна фотосесія у холодну пору року (взимку, пізно восени або ранньою весною)

Багато хто з поетів порівнювали зиму з її засніженими полями і будинками з білосніжною нареченою у фаті. Весільні фотографії на лоні зими можуть бути особливо романтичними та ніжними. Про те де і як провести весільну фотосесію взимку читайте далі ...

Міфи про весільну фотографію Міфи про весільну фотографію

Ми повергнемо у безодню міфи про весільну фотографію. Що це за міфи і як не потрапити у халепу вибираючи професійного весільного фотографа? Читайте далі…