На русском
Главная » Головна » Про нас
(093) 723 90 79

Про нас

Студія була створена в 2008-м році. принцип нашої роботи – знайти власне Вашу родзинку і професійно її відобразити!

Кожна фотографія ретельно нами обробляється. Використовуючи професійні секрети, фотомайстри добиваються особливої художньої виразності знімка.

Приклади робіт Ви можете знайти в розділі "Галерея".

У житті кожної людини є такі моменти, які б хотілося зберегти назавжди. На жаль, наша пам'ять влаштована таким чином, що з часом, деякі деталі стираються.. Сумно, сказали б Ви... Так би воно і було, коли б не фотограф. Людина, яка змогла зробити, те, що з упевненістю можна назвати шедевром, хоча, по суті, це поняття не дуже підходить в цій ситуації. Це щось більше, це та пам'ять, яку ми боїмося розгубити і забути! Та пам'ять, яку ми можемо передати наступному поколінню! Та пам'ять, якій можна поділитися з близькими! Та пам'ять, яка залишиться з нами назавжди!

 

Фотозйомка

- Весіль
- Випускних
- Портфоліо, виїзна фотосесія
- Фотографії вагітності
- Лав сторі (історія кохання)
- Дитяча фотосесія

А також:

• художня корекція фотографій
• створення колажів
• музичне слайд-шоу
• професійний дизайн (Photoshop, InDesign, Illustrator, Corel Draw)
Та багато іншого... Дзвоніть! Ми чекаємо на Вас!

Всі новини та статті >>
Частина 2. На що потрібно звернути увагу вибираючи весільного фотографа?? Частина 2. На що потрібно звернути увагу вибираючи весільного фотографа??

На що потрібно звертати увагу вибираючи весільного фотографа?? Які питання задавати весільному фотографові? - Обговорення цих питань ми продовжимо у наступній статті…

Поради нареченій Поради нареченій

У Ваш світле свято - весілля важливо все до дрібниць і звичайно ж особливе місце у цій ієрархії займає весільна сукня. Про вибір весільного наряду по фігурі, стилю, і колірній гамі. Читайте далі ...