На русском
Главная » Головна » Послуги та ціни
(093) 723 90 79

Послуги та ціни

У вартість фотопослуг входить:

1. Фотозйомка фотоапаратом Nikon D4 з використанням декількох об'єктивів ;

2. Залучення асистента з додатковим освітлювальним обладнанням;
Насищенність кольором та  приємне, м'яке  освітлення  на фотографіях залежать саме від правильного освітлення. Підготовлений асистент готовий освітлювати  цю урочисту подію протягом усього дня.

За зазначену суму ми  надаємо обробку усіх зроблених фотографій (корекція кольору, експокорекція, ретуш, художня обробка) а також,  музичне слайд-шоу  та 5 фото А4 у роздрукованому вигляді.

Свадебная фотосъемка

Весільна фотозйомка - охоплює події від зборів нареченої до розрізання торта (приготування до свята, реєстрацію у РАГСі, вінчання, прогулянку та банкет). Тільки від Вас залежить, зробите ви своє весілля за стандартним  чи за власним сценарієм. Можна  наприклад, організувати виїзну церемонію перед рестораном, ближче до вечора... За цей час Ви спокійно, не відволікаючись на гостей, зможете пофотографуватися цілих 4-5 годин.

Пакет "МИНИМАЛЬНЫЙ" 4 часа съемки - 2500 грн.

 

"СРЕДНИЙ"

6 часов съемки - 4000грн.

 

"БОЛЬШОЙ"

8 часов съемки - 5000 грн.

 

"ЦЕЛЫЙ ДЕНЬ"

12 часов съемки - 6000грн.

 

Фотосьъемка love story

Фотозйомка Love Story (лав сторі) - це історія Вашого кохання. Перед фотозйомкою лав сторі ми складаємо сценарій, з урахуванням Ваших побажань і потреб. Важливо, що така лав сторі покаже всю глибину почуттів саме Вашої пари. У результаті, Ваша лав сторі буде ексклюзивною і несхожою на інші. При замовленні нашого фотографа на весільний день, передвесільну зйомку ми надаємо Вам зі знижкою.

 

Від600грн/год 

 

Студийная фотосессия

Студійна фотосесія має багато переваг. Професійна студійна фотозйомка дозволить отримати саме те світло, яке зробить ту чи іншу фотографію максимально гарною. А простий, рівний фон зробить, так, що вся увага буде цілком належати Вам, а не зайвим деталям. при будь-якій погоді за вікном, а у студії, Ви будете чарівні у прекрасному літньому вбранні, ніби Ви прогулюючись по березі моря, вирішили на хвилинку забігти і зробити фотографію:)

 

Від600грн/год 

 

Фотоеессия под открытым небом

Фотозйомка під відкритим небом дозволяє використовувати всю різноманітну гаму природи. І фотографії виходить неймовірно насиченими та яскравими. Безліч красивих місць в Україні, дозволить Вам втілити в життя всілякі образи.

 

Від600грн/год 

 

Детская фотосессия

Дитяча фотосесія - ніколи не втрачає своєї актуальності. Адже наші дітки змінюються щодня, виростаючи та стаючи все дорослішими. І так хочеться, щоб не тільки у пам'яті, але і на фотографіях залишилася їх дитяча безпосередність і довірливість. І так хочеться запам'ятати цей чудовий дитячий погляд на такий прекрасний і дивовижний світ ...

 

Від600грн/год 

 

Фотосессия беременности

Фотосесія вагітності красива по-своєму У ній зливаються воєдино природна краса моменту, настрій і енергетика жінки, її тонка чуттєвість і чарівна сексуальність ... Дев'ять місяців - це так багато, і, так мало, це ціла вічність і одну мить, це страх і всепоглинаюча радість, це «диво життя»! Тільки у жінки, яка чекає на малюка, такий замріяний і натхненний погляд. Ми допоможемо Вам запам'ятати Прекрасне ...

 

Від600грн/год 

 

Зверніть увагу:
• домовлятися про фотосесію бажано за кілька тижнів (це не правило, а рекомендація);
• фотозйомка проводиться на професійну цифрову камеру в форматі RAW.

Зверніть увагу:

• домовлятися про фотосесію бажано за кілька тижнів (це не правило, а рекомендація);
• фотозйомка проводиться на професійну цифрову камеру в форматі RAW.

Додаткові опції:

- Друк фотографій із гостями на банкеті
- Друк фотокниг  - ціна залежить від тиражу тарозміру книг
- Запис додаткових копій дисків (50 грн.)

 

Всі новини та статті >>
Поради нареченій Поради нареченій

У Ваш світле свято - весілля важливо все до дрібниць і звичайно ж особливе місце у цій ієрархії займає весільна сукня. Про вибір весільного наряду по фігурі, стилю, і колірній гамі. Читайте далі ...

Важлива інформація для підготовки до фотосесії вагітних дівчат Важлива інформація для підготовки до фотосесії вагітних дівчат

Цікаву інформацію по підготовці вагітної дівчини до фотосесії читайте далі. Частина 1 ...