На русском
Главная » Головна » Портфоліо
(093) 723 90 79

Портфоліо

Свадебные

Весільна фотозйомка

Ждем малыша

Чекаємо дитину

Фотосъемка под открытым небом

Фотозйомка під відкритим небом

Фотосессия лав стори

Фотосесія love story

Детские фотографии

Дитяча фотозйомка

 

Фотограф на весілля - бути чи ні

  Весілля - саме така подія, яку хочеться зберегти у пам'яті.  Проте пройде трохи часу, і поступово буденні дні відсунуть на задній план ці приємні спогади. Щоб цього не сталося, неодмінно потурбуйтеся про запрошення на весілля фотографа.

  Знімки, зроблені професіоналом у ході урочистої церемонії у Загсі, прогулянки по пам'ятних місцях, банкету на честь молодих, дадуть можливість упродовж довгих років милуватися цими чудовими моментами у житті, завжди повертаючись до атмосфери свята.

 Щоб зробити весілля незабутнім, потрібно завчасно вирішувити багато організаційних питань, починаючи від дати реєстрації і закінчуючи банкетом. Потрібно подумати і про весільний кортеж, адже жодне весілля не обходиться без поїздки на автомобілях. Фотографії, зняті у ході прогулянки на автомобілях, допоможе передати настрій цього дня.

  Весільний фотограф – професіонал і тому вже має напрацьовані прийоми, що дозволяють отримати якісні та оригінальні знімки.


Всі новини та статті >>
Поради нареченій Поради нареченій

У Ваш світле свято - весілля важливо все до дрібниць і звичайно ж особливе місце у цій ієрархії займає весільна сукня. Про вибір весільного наряду по фігурі, стилю, і колірній гамі. Читайте далі ...

Як бути з фотографом в РАГСІ? Як бути з фотографом в РАГСІ?

Хочеться дати Вам декілька порад з приводу того, як бути з фотографом у Рагсі і що потрібно враховувати вибираючи місце для проведення весільної фотосесії ... Читайте далі …