На русском
Главная » Головна » Новини та статті » Особливості весільної фотосесії у РАГСі
(093) 723 90 79

Особливості весільної фотосесії у РАГСі

Кілька порад молодятам як вести себе на фотосесії в РАГСі.

Весілля ... Як багато у цьому слові - сила-силенна радості і феєрверк усмішок, прекрасна наречена у вінчальній сукні і красень-наречений, галаслива компанія родичів і друзів ... Час біжить - а разом із ним і наша молодість. І так хочеться зберегти найщасливіші миті нашого життя. Звичайно одна з таких подій - це весілля. Весільна фотографія допоможе Вам знову відчути всю красу цього моменту, пробуджуючи бурю емоцій та спогадів.

Найголовніший момент у весільний день - це урочиста реєстрація вашого шлюбу. Звичайно, фотографії у РАГСі носять репортажний характер. Завдання фотографа відобразити головні моменти весільної церемонії - такі, як - вручення свідоцтва про шлюб, обмін обручками і звичайно ж непомітні сльози радості батьків нареченого та нареченої. В основному освітлення у наших палацах одруження досить мізерне - але якщо у Вас на весіллі професійний фотограф, то Вам не варто про це турбуватися - для того, аби фотографії вийшли яскравими та якісними у арсеналі весільного фотографа є додаткове освітлювальне обладнання. Якщо ж Ви збираєтеся обійтися своїми силами не забудьте про цей нюанс.весільна фотографія

Кілька порад для молодят:

1. Заздалегідь приготуйте: паспорта, обручки, рушник, бокали, шампанське. Приготуйте все це заздалегідь і доручіть це вашим свідкам, так як саме вони будуть відносити це завідуючій РАГСу.

2. Слід приїжджати до призначеного часу, не запізнюватися. Це відноситься і до гостей, і до молодят.

3. Використовуйте секрет зірок - рухайтеся спокійно і повільно, не метушіться, дивіться прямо перед собою, не щурьте очі.

4. Попросіть ваших батьків і найближчих родичів зайти безпосередньо за Вами - і тоді на весільних фотографіях ви зможете ще довго насолоджуватись радісними усмішками найдорожчих для Вас людей.

5. Коли реєстратор говорить свою промову дивіться на один-одного або на Вашого фотографа - у жодному разі не дивіться вгору або у підлогу.

6. Під час реєстрації ставте свої підписи якомога повільніше - для того, аби Ваш весільний фотограф встиг зберегти цей важливий момент. При цьому сильно не нахиляйтеся - так ви закриєте своє обличчя.

7. У той час, коли ви обмінюєтеся обручками - найкраще робити це повільно - закохано дивіться один одному у очі.

8. Коли Вам вручили свідоцтво про шлюб - поверніться і подивіться в об'єктив фотоапарата. Тепер отримання Вашого першого сімейного документа буде відображене і на фотографіях.

9. Під час традиційного поцілунку зображати африканську пристрасть не потрібно. Обмежтеся легким дотиком губами. Пам'ятайте, що весілля - це романтичний ритуал.

Одним словом сьогодні тільки Ваш день - проживіть його так, щоб спогади про нього ще багато років гріли Вашу душу ...


Всі новини та статті >>
Весільні фото на морі чи на березі озера Весільні фото на морі чи на березі озера

Про особливості весільної фотосесії на березі моря чи озера читайте далі ...

Особливості весільної фотосесії у РАГСі Особливості весільної фотосесії у РАГСі

Як поводяться відомі люди у момент, коли їх знімають десятки фотографів? Про секрети зірок ми розповімо у цій статті ...