На русском
Главная » Головна » Новини та статті » Особливості весільної фотосесії у РАГСі
(093) 723 90 79

Особливості весільної фотосесії у РАГСі

Кілька порад молодятам як вести себе на фотосесії в РАГСі.

Весілля ... Як багато у цьому слові - сила-силенна радості і феєрверк усмішок, прекрасна наречена у вінчальній сукні і красень-наречений, галаслива компанія родичів і друзів ... Час біжить - а разом із ним і наша молодість. І так хочеться зберегти найщасливіші миті нашого життя. Звичайно одна з таких подій - це весілля. Весільна фотографія допоможе Вам знову відчути всю красу цього моменту, пробуджуючи бурю емоцій та спогадів.

Найголовніший момент у весільний день - це урочиста реєстрація вашого шлюбу. Звичайно, фотографії у РАГСі носять репортажний характер. Завдання фотографа відобразити головні моменти весільної церемонії - такі, як - вручення свідоцтва про шлюб, обмін обручками і звичайно ж непомітні сльози радості батьків нареченого та нареченої. В основному освітлення у наших палацах одруження досить мізерне - але якщо у Вас на весіллі професійний фотограф, то Вам не варто про це турбуватися - для того, аби фотографії вийшли яскравими та якісними у арсеналі весільного фотографа є додаткове освітлювальне обладнання. Якщо ж Ви збираєтеся обійтися своїми силами не забудьте про цей нюанс.весільна фотографія

Кілька порад для молодят:

1. Заздалегідь приготуйте: паспорта, обручки, рушник, бокали, шампанське. Приготуйте все це заздалегідь і доручіть це вашим свідкам, так як саме вони будуть відносити це завідуючій РАГСу.

2. Слід приїжджати до призначеного часу, не запізнюватися. Це відноситься і до гостей, і до молодят.

3. Використовуйте секрет зірок - рухайтеся спокійно і повільно, не метушіться, дивіться прямо перед собою, не щурьте очі.

4. Попросіть ваших батьків і найближчих родичів зайти безпосередньо за Вами - і тоді на весільних фотографіях ви зможете ще довго насолоджуватись радісними усмішками найдорожчих для Вас людей.

5. Коли реєстратор говорить свою промову дивіться на один-одного або на Вашого фотографа - у жодному разі не дивіться вгору або у підлогу.

6. Під час реєстрації ставте свої підписи якомога повільніше - для того, аби Ваш весільний фотограф встиг зберегти цей важливий момент. При цьому сильно не нахиляйтеся - так ви закриєте своє обличчя.

7. У той час, коли ви обмінюєтеся обручками - найкраще робити це повільно - закохано дивіться один одному у очі.

8. Коли Вам вручили свідоцтво про шлюб - поверніться і подивіться в об'єктив фотоапарата. Тепер отримання Вашого першого сімейного документа буде відображене і на фотографіях.

9. Під час традиційного поцілунку зображати африканську пристрасть не потрібно. Обмежтеся легким дотиком губами. Пам'ятайте, що весілля - це романтичний ритуал.

Одним словом сьогодні тільки Ваш день - проживіть його так, щоб спогади про нього ще багато років гріли Вашу душу ...


Всі новини та статті >>
Як підготуватися до весільної фотозйомки і для чого потрібен професійний весільний фотограф? Як підготуватися до весільної фотозйомки і для чого потрібен професійний весільний фотограф?

Ось і настав найрадісніший день у вашому житті - Ваше весілля. Що потрібно пам'ятати вибираючи весільного фотографа читайте далі ... Як підготуватися до весільної фотозйомки і для чого потрібен професійний весільний фотограф читайте далі ...

Чи розумно економити на весільному фотографі??? Чи розумно економити на весільному фотографі???

У цій статті ми розповімо Вам чому потрібно запрошувати професійного фотографа і чи варто на цьому заощаджувати ...