На русском
Главная » Головна » Новини та статті » Незвичайні місця для весільної фотосесії у Києві
(093) 723 90 79

Незвичайні місця для весільної фотосесії у Києві

Сьогодні ми розповімо Вам про нетрадиційні місцях для весільної фотосесії у Києві. Зрозуміло, що традиційних місць для весільної фотосесії у Києві кожен із нас може назвати десятки - це Михайлівський собор та Маріїнський парк, Хрещатик і Андріївський спуск, Феофанія та Ботанічний сад. Кожне з цих місць чудово виглядають на весільній фотографії - але якщо молодятам хочеться чогось незвичайного і нестандартного??? - Спеціально для таких пар ми приготували список цікавих і незвичайних місць для весільної фотосесії. Отже, почнемо:

  Дах будинку

 Якщо у Вас висота ніколи не викликала тремтіння - то це Ваш варіант. Найголовніше, щоб був гарний вид з даху і звичайно напередодні вашого весілля спробуйте пробратися туди – навряд чи Вам сподобається забруднивши весільні вбрання підійматися на дах будинку по пожежній драбині)

  Проїжджа частина

 У такому місці фото вийдуть дуже оригінальними - наприклад молоді серед безликої юрби перехожих та машин. Також Ви зможете придумати якусь свою історію - наприклад – наречена їде автостопом на своє весілля )

  photo_wedding

  Кінні прогулянки

 Коні чудово відтворюють атмосферу королівських часів. А у гарній мереживній сукні наречена, яка мчить на коні буде справжньою принцесою з улюблених дитячих казок)

   Торгові центри

 Яскраві вітрини, різноманітні скляні та металеві конструкції створять незвичайний фон для весільної фотосесії.

   Парк атракціонів

 Ви обожнюєте каруселі та гойдалки? Так чому б не повеселитися у парку атракціонів? Насолоджуйтесь, радійте, згадуйте дитинство - і заодно отримуйте чудові емоційні фотографії.

  Каток

 Якщо наречена і наречений катаються на льоду це чудово. Фотографії вийдуть дуже оригінальними і живими - а Ви відчуєте себе на справжніх змаганнях! До речі, можна запросити приєднатися до вас і ваших гостей.

  Дощ

 Дощ на весіллі насамперед до багатства та достатку, а весільні фотографії під час дощу виходять особливо оригінальними та яскравими. Тільки уявіть собі - як чудово Ви будете виглядати під великою яскравою парасолькою.

 Список незвичайних місць для весільної фотосесії Ви можете продовжити самі - а раптом Ви познайомилися в аудиторії університету або у трамвайному вагоні? - Душевно буде зробити кілька фотографій, в яких буде відображатися Історія Вашої ЛЮБОВІ. Плануйте, продумуйте деталі і тоді весільні фотографії будуть радувати вас своєю оригінальністю багато років потому.


Всі новини та статті >>
Міфи про весільну фотографію Міфи про весільну фотографію

Ми повергнемо у безодню міфи про весільну фотографію. Що це за міфи і як не потрапити у халепу вибираючи професійного весільного фотографа? Читайте далі…

Важлива інформація для підготовки до фотосесії вагітних дівчат Важлива інформація для підготовки до фотосесії вагітних дівчат

Цікаву інформацію по підготовці вагітної дівчини до фотосесії читайте далі. Частина 1 ...