На русском
Главная » Головна » Новини та статті » Важлива інформація для підготовки до фотосесії вагітних дівчат
(093) 723 90 79

Важлива інформація для підготовки до фотосесії вагітних дівчат

 

Поради

Фотографії вагітних дівчат - це один з видів мистецтва.

 

  Передати всю трепетність і незабутньо моменту очікування малюка - ось найголовніше завдання фотографа. Чудово якщо на фотосесія буде проведена десь на 7-8 місяці вагітності. До фотозйомці потрібно добре підготуватися. Заздалегідь продумайте образи, в яких Вам би хотілося побувати.

  Важлива інформація для підготовки до фотосесії вагітних дівчатФотозйомка може пройти легше і цікавіше, в тому випадку коли буде присутній майбутній батько. Улюблений чоловік підтримає майбутню маму і це сприятливо позначиться на емоційному стані вагітної дівчини. І фотографії будуть наповнені ще більшою ніжністю і любов'ю, як до малюка так і по відношенню один до одного.

  Варіантів для фотосесії майбутньої мами більш ніж достатньо. Наприклад, в теплу пору року можна отримати чудові знімки на природі. Це фотосесія вагітних дівчат на природі. Серед зелені та блакитного неба, в тіні квітучих вишень або на пустельному пісочному пляжі.

  Другий варіант - фотозйомка вагітної дівчини в студії. Великим плюсом фотозйомки в студії є спокійна обстановка, яка дасть можливість майбутній мамі розслабитися повністю. Зйомка в стилі Ню, дасть можливість більш сильно підкреслити красу вагітної дівчини і особливість її положення.

Ще одне чудове місце для зйомки вагітної жінки - це її будинок. Тут у звичній обстановці і в сімейному колі майбутня мама буде почувати себе комфортно і розкуто.

Поради:

1. Зверніть увагу на міміку!

  Головне - це очі.  Глядач спочатку помітить ваш незабутній погляд, потім чарівну посмішку і лише потім запитає «А що за таємницю приховує дівчина?», І лише потім помітить її вагітність.

2. Побільше реквізиту!

  Прекрасно виглядають предмети, які в майбутньому будуть належати малюкові - м'які іграшки, дитячі книжки, повітряні кульки. Також добре і яскраво прикрасять фотографію смачні корисності: фруктова або овочевий кошик, стакан соку або молока. Ще в кадрі будуть прекрасно виглядати різноманітні квіти, особливо польові, наприклад: ромашки, незабудки і т.д.
  Експериментуйте з аксесуарами: яскраві хустки, різні головні убори, шарфи … З біжутерії виберіть предмети побільше. Якщо у вас довге волосся - не забудьте взяти чим їх заколоти.

  Фотосесія вагітності саме по собі чудо, а якщо Ви ще підготуєтеся буде взагалі ШИК)


Всі новини та статті >>
Урізноманітимо весільні фотографії влітку! Урізноманітимо весільні фотографії влітку!

Нові ідеї для весільної фотозйомки влітку читайте далі ...

Перша весільна фотографія з'явилася ... Перша весільна фотографія з'явилася ...

Коли з'явилася перша весільна фотографія? Коли фотографії стали кольоровими? Читайте далі ...