На русском
Главная » Головна » Новини та статті » Важлива інформація для підготовки до фотосесії вагітних дівчат
(093) 723 90 79

Важлива інформація для підготовки до фотосесії вагітних дівчат

 

Поради

Фотографії вагітних дівчат - це один з видів мистецтва.

 

  Передати всю трепетність і незабутньо моменту очікування малюка - ось найголовніше завдання фотографа. Чудово якщо на фотосесія буде проведена десь на 7-8 місяці вагітності. До фотозйомці потрібно добре підготуватися. Заздалегідь продумайте образи, в яких Вам би хотілося побувати.

  Важлива інформація для підготовки до фотосесії вагітних дівчатФотозйомка може пройти легше і цікавіше, в тому випадку коли буде присутній майбутній батько. Улюблений чоловік підтримає майбутню маму і це сприятливо позначиться на емоційному стані вагітної дівчини. І фотографії будуть наповнені ще більшою ніжністю і любов'ю, як до малюка так і по відношенню один до одного.

  Варіантів для фотосесії майбутньої мами більш ніж достатньо. Наприклад, в теплу пору року можна отримати чудові знімки на природі. Це фотосесія вагітних дівчат на природі. Серед зелені та блакитного неба, в тіні квітучих вишень або на пустельному пісочному пляжі.

  Другий варіант - фотозйомка вагітної дівчини в студії. Великим плюсом фотозйомки в студії є спокійна обстановка, яка дасть можливість майбутній мамі розслабитися повністю. Зйомка в стилі Ню, дасть можливість більш сильно підкреслити красу вагітної дівчини і особливість її положення.

Ще одне чудове місце для зйомки вагітної жінки - це її будинок. Тут у звичній обстановці і в сімейному колі майбутня мама буде почувати себе комфортно і розкуто.

Поради:

1. Зверніть увагу на міміку!

  Головне - це очі.  Глядач спочатку помітить ваш незабутній погляд, потім чарівну посмішку і лише потім запитає «А що за таємницю приховує дівчина?», І лише потім помітить її вагітність.

2. Побільше реквізиту!

  Прекрасно виглядають предмети, які в майбутньому будуть належати малюкові - м'які іграшки, дитячі книжки, повітряні кульки. Також добре і яскраво прикрасять фотографію смачні корисності: фруктова або овочевий кошик, стакан соку або молока. Ще в кадрі будуть прекрасно виглядати різноманітні квіти, особливо польові, наприклад: ромашки, незабудки і т.д.
  Експериментуйте з аксесуарами: яскраві хустки, різні головні убори, шарфи … З біжутерії виберіть предмети побільше. Якщо у вас довге волосся - не забудьте взяти чим їх заколоти.

  Фотосесія вагітності саме по собі чудо, а якщо Ви ще підготуєтеся буде взагалі ШИК)


Всі новини та статті >>
Поради фотосесії Поради фотосесії "лав сторі"

Кохана людина захотіла зробити Вам подарунок або у Вас скоро весілля??? Про те що таке таке лав сторі... Читайте далі ...

Як бути з фотографом в РАГСІ? Як бути з фотографом в РАГСІ?

Хочеться дати Вам декілька порад з приводу того, як бути з фотографом у Рагсі і що потрібно враховувати вибираючи місце для проведення весільної фотосесії ... Читайте далі …